tachografy białystok - czeszel
 
tachografy białystok
   
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok

 

 

System monitoringu GPS
i zarządzania flot


 

 

Funkcjonalności


 

Elastyczny system raportowy

 

Wiemy jak ważna jest realizacja indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego naszym Klientom oferujemy możliwość przygotowania autorskich raportów. Dostępne są tylko dla Ciebie. Zapytaj handlowca o możliwość zrealizowania swoich potrzeb. Większość obecnych raportów została przygotowana we współpracy z naszymi klientami. Czekamy również na Twoje pomysły!

 

 

Lokalizacja pojazdu w Polsce i za granicą


Zaawansowane urządzenie GPS namierzające pojazd przesyła na bieżąco dane nawet co 5 sekund! Dzięki temu w aplikacji mamy możliwość odwzorowania pełnej trasy przejazdu na profesjonalnej mapie - również satelitarnej. Rozwiązanie wspaniale sprawdza się do monitoringu floty zagranicznej. Urządzenie oraz Karta SIM jest przygotowana do działania na całym świecie.

 

 

Tachograf cyfrowy


W pełni wspieramy obsługę danych z tachografu. Pełny nadzór nad bieżącymi danymi, aktualne statusy (jazda, postój, odpoczynek, praca) oraz informacje o kierowcy, który pojazd aktualnie prowadzi. Dodatkowo udostępniamy możliwość zdalnego sczytywania danych bezpośrednio z kart kierowcy (odczyt co 28 dni) oraz pamięci tachografu (co 90 dni). Są to pliki formatu .DDD pobrane bezpośrednio z tachografu - wymagane do prowadzenia transportu. Tachograf zapisuje w swojej pamięci informacje o poprawnie przeprowadzonym odczycie.

 

 

Komunikacja z kierowcą / identyfikacja kierowcy / jazda służbowa


Wspieramy obsługę dedykowanego rozwiązania do wspierania zarządzania flotą (FMI) producenta Garmin. Możesz dowolnie wymieniać wiadomości z kierowcą oraz wyznaczać mu docelowe punkty dojazdu z pełnym opisem. W ofercie dostępne również akcesoria identyfikujące kierowcę DALLAS/RFID. W odpowiedniej konfiguracji służą do oznaczania przebytych tras prywatnych oraz służbowych do rozliczenia czasu pracy kierowców.

 

 

Skuteczny Eco-Driving


System w zaawansowany sposób analizuje sposób w jaki kierowcy używają powierzonych im pojazdów. Na podstawie odczytów stwierdza naruszenia, które podsumowuje jako szkolna ocena dynamiki oraz ocenia zużycie paliwa. Ocena dynamiki to częste gwałtowne hamowania, gwałtowne przyśpieszenia, jazdę na wysokich obrotach. Konsekwencją jest zawyżony koszt serwisów pojazdów. W przypadku zużycia paliwa wystawiana jest kierowcy szkolna ocena na podstawie kontroli prędkości, obrotów, nacisku na pedał gazu. Wpływa to bezpośrednio na koszty eksploatacji pojazdu.

 

 

Faktyczny pomiar paliwa - zaawansowana obsługa magistrali CAN


Dane o aktualnym poziomie paliwa oraz o paliwie zużytym na trasie (także średnim / 100km) uzyskiwane są z magistrali CAN. Klient posiada w 100% identyczne dane jakie prezentowane są na wyświetlaczu w pojeździe. W ofercie posiadamy również nowoczesne cyfrowe, analogowe sondy paliwa renomowanych partnerów. Możliwy jest również odczyt danych o aktualnym poziomie paliwa z fabrycznego pływaka. Wszystkie dane prezentowane są w aplikacji, gdzie podsumowane są dane: tankowania, upusty, precyzyjne zużycie paliwa, średnie zużycie paliwa, zużycie paliwa na postoju

 

 

monitoring pojazdów gps białystok

 
 
 
 
certyfikaty
 
mechanika precyzyjna czeszel
 
 
www.czeszel.pl     |    MECHANIKA PRECYZYJNA - CZESZEL