tachografy białystok - czeszel
 
tachografy białystok
   
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok
tachografy białystok

 

 

BLOKADA ALKOHOLOWA


 

Najnowsza nowelizacja Kodeksu Karnego oraz niektórych ustaw z dnia 20 marca 2015, która weszła w życie 18 maja 2015 r. dodaje do KK art. 182a zgodnie z którym Sąd ma możliwość po upływie co najmniej połowy okresu trwania zakazu wydać postanowienie o dalszym wykonywaniu zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych poprzez możliwość prowadzenia wyłącznie samochodów wyposażonych w blokadę alkoholową.


blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowah Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok   blokada alkoholowa Białystok

TO URZĄDZENIE JEST DEDYKOWANE DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIE O ZWROT PRAWA JAZDY I SPEŁNIA WSZYSTKIE NORMY ZAWARTE W ROZPORZĄDZENIU MINISTRA INFRASTRUKTURY I TRANSPORTU DO NOWELIZACJI USTAWY O RUCHU DROGOWYM A TAKŻE NAJNOWSZE NORMY EUROPEJSKIE PN-EN 50436-1:2014 ORAZ PN-EN 50436-2:2014.


blokada alkoholowa białystok

 

SERWIS I KALIBRACJA
Niepodważalnym atutem posiadania blokady Autowatch jest natychmiastowy serwis z siedzibą w kraju wraz z rozbudowaną siecią placówek obsługi i montażu. Kalibracja czujnika wymagana do prawidłowego działania urządzenia to koszt jedynie 200 zł netto na rok.


ZALETY:


Elektroniczny sensor mierzący dawkę alkoholu (ECCM) odróżnia mechaniczne próby oszustwa od próbek oddechu pochodzenia ludzkiego.
Szyfrowane pobieranie danych bezpośrednio z pojazdu do komputera.
Raportowanie przy użyciu GSM w czasie rzeczywistym (dodatkowa opcja).
Zaawansowana technologia wykrywania wykorzystująca elektroniczny sensor.
Wyświetlacz LED w słuchawce TAB wskazuje kiedy system jest gotowy na dokonanie pomiaru (przydatne zwłaszcza w użytkowaniu w ekstremalnych temperaturach).
Sterownik ekranu LED informuje kierowcę o konieczności wykonania próbki oddechu oraz jej zaakceptowaniu, potrzebie wykonania losowych próbek podczas jazdy.
Możliwość integracji z systemem zarządzania flotą.
Urządzenie jest wyposażone w dwie funkcje nadpisywania:
W awaryjnych sytuacjach, jednorazowa funkcja ręcznego przeprogramowania w celu utrzymania mobilności pojazdu. W przypadku awarii technicznej możliwe jest uruchomienie pojazdu przy pomocy kodu PIN, który może zostać wydany przez Centrum Sterowania. System jest włączony w szynę CAN znacznie redukując czas instalacji i zwiększając możliwości systemu. Wszystkie funkcje są programowalne, aby sprostać wymaganiom klientów, rynku i przepisom prawa. Uniwersalne zasilanie 12/24V.
Higieniczne, pakowane pojedynczo, jednorazowe ustniki.

 
blokada alkoholowa białystok

 

 
 
 
 
certyfikaty
 
mechanika precyzyjna czeszel
 
 
www.czeszel.pl     |    MECHANIKA PRECYZYJNA - CZESZEL